Giriş

İlk defa mı buradasınız? Hemen kaydolun!

Kaydol

Parola Hatırlatma
Hata
Hata


Kapalı İhale


Savaşçılar, çok ucuz bir fiyata mükemmel silahlar ve nadir nesneler alabileceğiniz kapalı ihale başlıyor! Bu açık artırmada en yüksek değil, en düşük benzersiz teklif kazanacak!

Kapalı İhale Saat 20:00 da başlayacak! Sonuçlar 4 gün sonra saat 20:00'Da Açıklanacak!

Teklif verilen miktarlar katılımcıdan anında düşülür ve geri ödenmez. Bu bakımdan, teklif vermeden önce bu teklifle kazanma şansınızı iyi hesap etmelisiniz.

Feo'da belirli aralıklarla özel bir ihale yapılır. Bu kapalı ihalede katılımcılar, özel açık arttırma koşulları atında, nadir ve çok kudretli bazı nesneleri elde etmek şansını yakalarlar.

Kapalı ihale sisteminde, en düşük ve eşsiz teklifin sahibi nesneye sahip olacaktır. Buna göre bir nesneye kimsenin vermediği en düşük teklifi veren oyuncu, o nesnenin sahibi olacaktır. Vereceğiniz teklif miktarı hesabınızdan hemen düşülecek ve kazansanız da kazanmasanız da iadesi olmayacaktır! Ayrıca istediğiniz sıklıkta teklif verebileceksiniz!

Kapalı İhale kuralları

İhale, önceden belirlenen bir zaman süresi içinde yapılır. Bu süre, bir ya da birkaç gün olabilir. Sürenin sonunda kazanan açıklanır. İhale süresince, her oyuncu, istediği kadar teklif verebilir. Bu teklifler, diğer teklif veren oyuncular tarafından görülmez. İhalenin galibi, ihalenin bitiş anında geçerli olan en düşük ve eşsiz teklifi vermiş olan oyuncudur. Bu şekilde her katılımcı, belirli bir mal için makul gördüğü bir teklif yapar. Ancak bu teklifi ya da daha fazlasını başka bir oyuncunun da yapmaması gerekir ki, kazanan o olsun. Sonuç olarak, ihaleyi kazanmak için çok yüksek meblağlar ödemek zorunlu değildir.


Teklif verilen miktarlar katılımcıdan anında düşülür ve geri ödenmez. Bu bakımdan, teklif vermeden önce bu teklifle kazanma şansınızı iyi hesap etmelisiniz. Kapalı ihaledeki işlemlerin özetini görmek için menüdeki "İhale" düğmesine tıklayın. "Kapalı İhale", sağdan ilk sekmedir. Burada, ihaleye sunulan malları ve onlarla birlikte İhalenin bitişi, Teklif sınırı, Onaylanmış teklifler ve İhaleye katıl gibi bazı yararlı bilgileri görürsünüz. Bir ihalede sınırın altında teklif verilemez. örneğin, sınırın 25 gümüş olduğu bir ihalede geçerli teklifler 25 gümüş, 50 gümüş, 75 gümüş, vs olabilir. İhale devam ettiği müddetçe düğme üzerinde "Teklif ver" ibaresi bulunur. İhale sona erdiğinde bu ibarenin yerine "İhale sona erdi" uyarısı gelir ve üzerine tıklanması durumunda ihale istatistikleri görülebilir. Bir kapalı ihalede eşsiz teklif olmaması durumunda toplamda en az kişi tarafından verilen teklif belirlenir. Bu teklifi verenler arasında bu nesneye en az sayıda teklif veren kişi ihaleyi kazanmış olur. Örneğin 25 gümüş teklifini iki kişi verdiyse ve diğer fiyat teklifleri daha fazla kişi tarafından verildiyse, 25 gümüş teklfini veren kişiler belirlenir. Bu kişiler arasından biri sözkonusu nesne için toplamda üç fiyat teklifi verdiyse ve diğer kişi sadece iki fiyat teklifi verdiyse, daha az teklif vermiş olan kişi ihaleyi kazanır. Bu kriterlere göre de kazanan kişi belirlenemediyse ihale süresi uzatılır. İhale bitiminde kazananın belirlenemediği bu tür özel durumlarda, düğme üzerinde "Uzatma bekleniyor" ibaresi görünür. İhale penceresine iki durumda ihtiyaç duyarsınız: Bir teklif vermek istediğinizde (bunun için miktarı girip "Teklif ver" düğmesine tıklamalısınız) ve bir ihalede teklifinizin istatistiklerini görmek istediğinizde. İhalelerin şeffaflığı adına, bitimden sonra bir kısım bilgi açık olarak yayınlanır. Böylece, kazananın teklifini (bunu kendinizinkiyle karşılaştırabilirsiniz) ve sizle aynı teklifi vermiş olan ilk üç katılımcıyı görebilirsiniz.