Giriş
  Şifremi Unuttum

İlk defa mı buradasınız? Hemen kaydolun!

Kaydol

Parola Hatırlatma
Hata
Hata


Yıldız Yağmuru


Faeo halkı zaman zaman benzersiz ve muhteşem bir olay olan Yıldız Yağmuru'na tanık olur. Yalnızca yıldızların ışığıyla aydınlatılan gece gökyüzü ateşli göktaşları tarafından delinerek parlak bir iz bırakıyor. Bunu kaçırmamalısınız! 
Cesur savaşçılar! Peygamberler, Faeo'nun yakın gelecekte bir  Yıldız Yağmuru deneyimleyeceğini söylüyor. Bu olağanüstü fenomeni yalnızca izlemenin keyfini çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda kayan yıldızların parçalarından güzel ve kullanışlı eşyalar elde etme fırsatına da sahipsiniz. 
 
Yıldız parçalarını arama macerasına katılmaya hazır olun! 
 
Yıldız Duşu
 
Aster ışığı

Öncelikle ilk şey! Yıldızlar toplamalarına yardımcı olmak için büyüklere gidin. 

 

 

 

Yaşlıların herkese çiçek dağıtabilmesi için özel bir makas kullanarak bu muhteşem çiçekleri toplayabileceksiniz.

 

 

 
3. seviyeye ulaşmış savaşçılar için görev.
Erişilebilir yalnızca bir kez, etkinliğin görevi başlatılır.
 
Yıldız Silah Yapımı

Yaşlıdan alınan çizim, bir kristal silah yapımında faydalı olacaktır.  Zanaatkar Ostap ve  Zanaatkar Soygura bu görevde size yardımcı olabilir.

 

 

 

Ancak yıldız parçalarını elde etmeniz gerekecek. Ancak onları yalnızca özel bir büyünün etkisi altında fark edebileceksiniz: Yıldız Işığı. Kuyumcular Esmeril ve Korundum onu üzerinize dökebilir.  

 

 

 

3. seviyeye ulaşmış  savaşçılar için görev.

Ödül: taslağa uygun tarzda bir silah seti

Erişilebilir: bir kez

Yıldız Işığı

Ancak yıldız parçalarını yalnızca özel bir büyünün etkisi altında tespit edebileceksiniz – Yıldız Işığı. Kuyumcular Esmeril ve Korundum onu üzerinize dökebilir.  

 

 

 
Büyü etkisi altında, avlanırken, enerji küreleri oluştururken veya savaş alanlarında enerji kristallerini teslim ederken kristalleri bulabileceksiniz. Ama acele edin! Sadece iki saat sonra sihir geçerliliğini yitiriyor! 
 
Dikkat! Büyü, eşitlerin savaş alanlarında ve sunucular arası savaş alanlarında çalışmaz.
 
Kuyumcular büyüyü yalnızca üç saatte bir yapabilirler.
 
 
 
3. seviyeye ulaşmış savaşçılar için görev
Erişilebilir: her 3 saatte bir
 
 
 
Kemik Oymacı
 
Yıldız parçalarını işlemek ve cilalamak için dayanıklı bir gravür makinesi gereklidir.
 

 

 
 Zanaatkar Ostap ve Zanaatkar Soygura kemikten yapılmış bir Kemik Oymacısını memnuniyetle kullanırdı eski bir canavarın. Ancak mağazadan veya açık artırmadan satın alınabilecek normal bir Rulet ile çalışabilirler. 
 
 
 
Zanaatkarlara bir oymacı getirin; onlar onlar adına sanatsal hediyelerin eskizlerinden birini paylaşacaklar. Taslağa ve gerekli sayıda parçaya sahip olduğunuzda, eskizde açıklanan hediyeyi kuyumcu dükkanından alabilirsiniz.
 
 
 
 

 

3. seviyeye ulaşmış savaşçılar için görev.

Ödül seçimi: Kral Akrep ÇizimiKraliçe Andorvan ÇizimiKeçi Zinka ÇizimiSu Elementi ÇizimiÖlçek ÇizimiEdera Çizimi,  Akrep ÇizimiRazorclaw TaslağıBüyük Ejderha TaslağıTuver TaslakKuzu ÇizimiMordeels Çizimi

Erişilebilir: bir kez

Başarılar

Görevleri tamamlayın, hediyeler gönderin ve benzersiz başarılar kazanın: 

 

Yıldızlara ulaşın - Kral Akrep Takımyıldızı! Yıldızlara ulaşın - Tuver Takımyıldızı! Kesim konusunda yardım Yıldız kesici Yıldızlara daha yakın!

 

Savaşçı arkadaşlarınızdan aldığınız 12 yıldız hediyesinden oluşan koleksiyonu tamamlayın ve Yaşlı'dan "Yıldız ödülü" görevini tamamlayın. Bunu yaparak başka bir başarı ve özel bir nimet elde edeceksiniz Yıldız Hediyesi.

 

 

Faeo'da Yıldız Yağmurları zamanı!