Giriş

İlk defa mı buradasınız? Hemen kaydolun!

Kaydol

Parola Hatırlatma
Hata
Hata


Krep Yap !
Проводы зимы

Krepsiz kışa veda nasıl olur? Mirrow'un bu sıcak ve lezzetli sembolleri olmadan, savaşçılar Ogriy ve Khair'in ruhunu ısıtıyor ve bedenlerini güçlendiriyor. Ve en lezzetli krepler, hazırlanmasında yer aldığınız kreplerdir. Ve kışa veda kutlamaları sırasında krepler özellikle iyi çıkıyor.

 

Çevrimiçi oyun Legend: Legacy of the Dragons'ın resim galerisi

Çevrimiçi oyun Legend: Legacy of the Dragons'ın resim galerisi Kışa veda Çevrimiçi oyun Legend: Legacy of the Dragons'ın resim galerisi
Çevrimiçi oyun Legend: Legacy of the Dragons'ın resim galerisi
 
Taverna krepleri

 

 "Gurraldia Boğazında"  ve   "Mary's" tavernalarında lezzetli krepler hazırlamak için   ihtiyacınız olacak: bir torba un, bir sürahi taze süt, bir torba şeker ve 3 tavuk yumurtası.

 

Glivens Güzel Mary

 
Un Çuvalı ,  Sürahi Süt ,  Şekerli Coulis  ve  Tavuk Yumurtasının  elde edilme olasılıkları bellidir:
- canavarları öldürürken (seviyesi 1'den fazla olmayan)
- zaferden sonra savaş alanlarından bir kupa olarak.
 
 
Dikkat! Mağaralarda kazandığınızda 5 rastgele içerik, kaosta kazandığınızda 1 rastgele içerik ve Arena'da kazandığınızda ise 2 rastgele içerik alacaksınız. 
 
Buğday unu Süt Şeker2 Yumurta3 Krep
   
Hamur için gerekli tüm malzemeleri topladıktan sonra tavernalara gitmekten çekinmeyin ve   Glivens  ve   Mary'den  size kırmızı ve kabarık krepler pişirmelerini  isteyin İnan bana, reddetmeyecekler!
 
 3. seviyeden itibaren savaşçılar için görev .
Her zaman mevcuttur  .
 
Işık Aynası

 

Ve elbette ikramları denemeyi de unutmayın! Yediğiniz her  gözleme  1 saat boyunca gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttırırken  aynı zamanda hareket hızınızı da arttırır. Bu güç tatil haftasının her günü artar.

 

 Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perş

Cuma

C.tesi

Pazar

Işık Aynası Işık Aynası Işık Aynası Işık Aynası Işık Aynası Işık Aynası Işık Aynası
 
Gün içerisinde  sınırsız sayıda krep yapabilirsiniz ancak aynı anda yalnızca bir Mirrow ışık efekti elde edebilirsiniz.

 

Başarılar

 

Etkinlik sırasında krep pişirmek, yalnızca lezzetli bir ikram yapmakla kalmayacak, aynı zamanda başarılar da kazanmanızı sağlayacaktır  ; ne kadar çok krep pişirirseniz, alacağınız başarı o kadar iyi olur.

İlk ve topaklı değilTecrübeli gözleme ustasıLanet olsun, kahretsin, kahretsin!Yarım orduyu kreple doyuracağım!Krep Bilimi Lisansüstü Ustası
 
Maslenitsa sırasında her zaman ve her gün krep yemelisiniz. Bunu bir hafta boyunca her gün yapmayı unutmayın; böylece   gerçek bir gözleme uzmanı olmakla ödüllendirileceksiniz !
 
Pazartesi: Sadece tembel biri krep yemezSalı: Giderek daha ısrarla krep yiyorumÇarşamba: Sabahları krep yerimPerşembe: krepler öğle yemeği için iyidirCuma: krep yokCumartesi: Krep yemek benim işimPazar: kahretsin - lezzetli!Krepin tüm yönlerini öğrendim!
 

Bu eşsiz başarıları elde etme fırsatını kaçırmayın çünkü bir sonraki Maslenitsa sadece gelecek yıl olacak!

 

 

Kışı birlikte geçirelim!

 

 
Çevrimiçi oyun Legend: Legacy of the Dragons'ın resim galerisi   Çevrimiçi oyun Legend: Legacy of the Dragons'ın resim galerisi