Collesium
Bilgiler
Üyeler
Geçmiş
Bonuslar
 
Hanlık Ödülleri
Hanlık Lideri
   Semavi [5] 
Hanlık Seviyesi ve Rütbesi
Боец  Collesium [6] 
Hanlık Derecelendirmesi
Derecelendirme Adı Derecelendirme Puanı Global Derecelendirme Sırası
 Onur 3803485 2-е место
 Tecrübe 9462865 2-е место
 İtibar 0 2-е место
 Hanlık Savaşları 0 2-е место
Haber №1
'' Vivere militare est.''
Haber №2
Collesium'un ortasında toz bulutları yükseldiğinde, iki güçlü gladyatör, birbirleriyle yüzleşmek için arenaya adım atar. Seyirciler, adrenalin dolu anları soluksuz izlerken, çatışmanın şiddeti ve acımasızlığı destansı bir gerilimle dolardı. Kılıçların çarpışması, zırhların çıkardığı metalik çıkıntılar ve vahşi hayvanların sirk arenasına sürülmesi, Collesium'un içinde adeta bir mitolojik savaşın canlandığına dair bir atmosfer yaratırdı.

Collesiumun içi, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgiyi daha da belirginleştirirken, izleyicilerin duygusal bir yolculuğa çıkmasına neden olurdu. Collesium'un bu dehşet güzelliği, Roma İmparatorluğu'nun yüceliğini ve güçlülüğünü simgelerken, aynı zamanda insan doğasının karanlık yönleriyle yüzleşme zorunluluğunu da ortaya koyardı. Bu epik arenada yaşananlar, antik dünyanın çelişkilerini ve insanlık tarihindeki bu ölümsüz savaşın acımasızlığını bir destan gibi aktarırdı.
Haber №3
Her bir dövüş, Feo'nun en sağlam savaşçılarının cesaretini ve ustalığını göstererek, destanların yazıldığı bir sahne haline gelir. Collesium da adeta bu destanın taşlı sahnesi olarak tarih sayfalarına geçer.